Hakkımızda

Kurumsal Hakkımızda
Hakkımızda

Hakkımızda


Toplam 8 dönüm arsa üzerine kurulmuş olan merkezimiz 2 blok, 600 metrekare kapalı alan, 2 adet geniş bahçe alanı, çok amaçlı salonlar, etkinlik odaları, sinema salonu, bireysel görüşme odası, berber hane, revir, her odada banyo ve tuvalet kısımları başta olmak üzere her hizmete hitap edecek alana sahip bulunmaktadır. Bakım hizmetleri, sağlık hizmetleri ve psikososyal hizmetlerde alanında uzmanlaşmaya çalışan, pratik ve profesyonel ekiplerle çalışılmaktadır. 7/24 güvenlik kameraları ile bina içi ve dışı izlenerek kayıt altına alınmakta olup yangın yönetmeliğine göre istenen tüm koşullar yerine getirilip binanın tüm alanlarında tavandan otomatik söndürme sistemi uygulanmıştır. Merkezimiz güneş panelleri de mevcuttur.

Vizyonumuz

Rekabeti verdiği hizmet kalitesi ile sağlayan, hizmet verdiği kesime 'Her insan değerlidir' felsefesi ile yaklaşan, özel bireylerin huzuru ve mutluluğunu ön plana alan, teknolojik gelişmeler doğrultusunda kendisini güncelleyen/yenilenen uluslararası hizmet standartları doğrultusunda, değişime ve gelişmelere açık olup, gerçekleşen değişimleri kendi bünyesine entegre etmeye çalışan, kalitesini verdiği hizmet ile gösteren bir kuruluş olmak.

Misyonumuz

Kuruluşumuz Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü tarafından bakım hizmetleri onaylanan, bakıma muhtaç özel bireylerin bakım, sağlık, güvenlik gibi temel ihtiyaçlarının sağlanmasının yanında engel durumlarına göre kendi potansiyellerinin farkında olmalarına destek veren, engelli bireylerimizin aileleri ve toplum ile birlikte ilişkilerini düzenleyen, huzurlu bir ortamda tüm yasal mevzuat şartlarına bağlı kalarak bakım hizmet kalitesini hümanist bir yaklaşımla gerçekleştiren bir sosyal hizmet kuruluşudur.

Vizyonumuz